آشنایی با فرایند انجام آزمون ارزیابی در مرکز کلینیک سازمانی

 

همکاران ارجمند

با سلام

همانطور که میدانید پیشرفت شغلی و توسعه توانمندی های حرفه ای و شخصیتی در گروه پیشرفت و موفقیت سازمان و شرکتی است که در آن فعالیت می نمایید .هر سازمانی برای موفقیت و بقا در عصر حاضر حداقل نیاز به چندین عامل حیاتی از قبیل 1- نیروی انسانی متخصص 2- هدف و استراتژی مشخص 3- فرایند ها و عملیات چابک و اثربخش 4- منابع مادی 5- مشتری و 6- مدیریت دارد که بهبود عملکرد و افزایش بهره وری در هر یک از این عوامل نه تنها بر سایر عوامل تاثیر خواهد گذاشت بلکه بر تحقق اهداف و بدست آوردن رضایت ذینفعان و توسعه سهم بازار نیز تاثیرگذار خواهند بود .

لذا در این خصوص مرکز ارزیابی کلینیک سازمانی تمام تلاش خود را صرف می نماید تا سازمان شما بتواند از توانمندی ها و قابلیت های خود آگاه شده ودر جهت تبدیل انها به مزیت رقابتی و ایجاد رشد و توسعه گام بردارد، از طرف دیگر نقاط ضعف و کاستی های خود را بهتر شناخته  و براری رفع و مدیریت مناسب تر انها تلاش نماید تا به نحو شایسته ای بتواند به چشم انداز و ماموریت های تعیین شده خود دست یابد.

آزمون های مرکز کلینیک سازمانی از لحاظ هزینه ای به دو دسته تقسیم میشوند . 1- آزمون های رایگان حوزه مهارت فردی و 2- آزمون های سازمانی که دارای هزینه که نیازمند عقد قراداد همکاری با شرکت ها و سازمان ها جهت ارائه خدمات میباشد.

کلیه اشخاصی که در سایت ثبت نام می کنند، به آزمون های رایگان مهارت فردی دسترسی داشته و میتوانند سوابق آزمون های داده شده را در منوی پنل کاربر مشاهده نمایند اما برای اجرای آزمون های سازمانی بدلیل ماهیت پژوهشی ، تحلیلی و آماری آن ، نیاز به عقد قرارداد داشته و مراحل اجرای آن در بخش فرایند سفارش خدمات کلینیک سازمانی توضیح داده شده است .

 نمودار شرکت در آزمون

exam condition flowchart

 

دستورالعمل شرکت در آزمون ارزیابی

 

1- برای شرکت در آزمون ابتدا باید از طریق منوی پنل اعضا ، در سامانه ثبت نام نمایید. پس از ارسال ایمیل دعوت نامه برای شما و کلیک بروی لینک فعال سازی ، کاربری شما در سامانه فعال می گردد.در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید صرفا لازم است در سایت Log In نمایید.

2- اگر کاربری عادی و غیر سازمانی هستید میتوانید لیست آزمون های رایگان را در منوی آزمون های رایگان مهارت فردی مشاهده نموده و آزمون مورد نظر خود را انتخاب نمایید و نتایج آنرا نیز در انتهای آزمون مشاهده نمایید.

البته میتوانید سوابق آزمون های داده شده را نیز در پنل کاربری خود مشاهده نمایید

3- در صورتی که آزمون مورد نظر از نوع سازمانی (غیر رایگان) باشد باید ابتدا طبق روال معرفی شده در منوی فرایند سفارش خدمات کلینیک سازمانی ، با شرکت هماهنگی های مورد نظر انجام پذیرد و سپس از طریق منوی مربوطه و یا لینک ارسالی آزمون به آدرس ایمیل پرسنل شرکت ، متقاضی می تواند در آزمون شرکت نمایید. (همانند نمودار فوق)

4-  آزمون دهندگان محترم تنها یکبار می‌توانند در آزمون نهایی شرکت کنند ، لذا ضروری است از محل‌هایی که اینترنت پر سرعت و پایدار دارند برای ورود به سایت و شرکت در آزمون ها اقدام نمایند. درصورت قطعی اینترنت در حین اجرای آزمون امکان برگزاری مجدد آزمون وجود ندارد.

5-آزمون دهندگان سازمانی توجه داشته باشند که باید در بازه زمانی تعریف شده از جانب شرکت در آزمون ارزیابی شرکت نمایند. بعد از مدت تعیین شده دسترسی به آزمون ها بسته خواهد شد. توجه فرمایید خارج از این ساعات امکان شرکت در آزمون وجود نخواهد داشت.

6- تعداد سوالات هر آزمون و زمان اختصاص یافته به آن در پروفایل معرفی هر آزمون مشخص شده است. لذا ضروری است آزمون دهندگان به گونه ای برنامه‌ریزی کنند تا در مهلت مشخص شده بتوانند تمام سوالات را پاسخ دهند.

7- سوالات هر فرد، به‌ صورت متفاوت با سایر آزمون دهندگان است.

8- نمرات آزمون و بعضا برخی از تحلیل های نتایج ، بلافاصله پس از پایان آزمون ارائه میگردد اما در آزمون های سازمانی بدلیل ماهیت پژوهشی و آماری ، تحلیل نتایج سوالات آزمون نیاز به بررسی بیشتر داشته ، لذا نتایج تحلیل ها با هماهنگی انجام شده در زمان قرارداد ، برای سازمان شما ارسال خواهد شد.

9-امکان تشخیص افرادی که آزمون خود را به‌ صورت ناقص رها می‌کنند توسط کارشناسان سامانه کاملاً وجود دارد، لذا از اصرار بر شرکت در آزمون مجدد به‌ علت مشکلات خاصی از جمله قطعی اینترنت خودداری فرمایید.

10-آزمون دهندگان محترم، قبل از پاسخ دادن به آخرین سوالات و زدن دکمه «اتمام آزمون» از طریق دکمه بعدی و قبلی میتوانند پاسخ های داده شده خود را مجددا مرور و اصلاح نمایند

11-استفاده و بهره‌ گیری از متون درسی ، جستجو در اینترنت و پرسش از سایرین در حین آزمون کاملاً غیر مجاز می باشد و البته لازم بذکر است که اجرای این موارد زمان آزمون شما را مصرف کرده و فرصت کافی برای پاسخ دهی به کلیه سوالات را از دست خواهید داد.

موفق باشید

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید سایت کلینیک سازمانی

1950585
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
76
561
3975
6080
18919
35244
1950585

پیش بینی امروز
168

4.94%
12.97%
2.67%
0.14%
0.02%
79.26%
آنلاین (15 دقیقه گذشته):5
5 مهمان
صفر کاربر

IP شما:3.236.232.99

Back to top