قوانین و مقررات استفاده از خدمات و همکاری با مرکز کلینیک سازمانی

مرکز کلینیک سازمانی به منظور آگاهی کاربران و بازدیدکنندگان از شرایط استفاده و حفظ امنیت اطلاعات افراد حقیقی و سازمان های حقوقی این قوانین را تشریح کرده است. از افراد عضو و بازدیدکنندگان عزیز به منظور استفاده بهینه از خدمات مرکز کلینیک سازمانی تقاضا می شود موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایند.

نکته مهم: ورود کاربران و سازمان ها به سامانه کلینیک سازمانی، به منزله آگاهی و پذیرش شرایط، قوانین و نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ارائه شده در این بستر رشد و توسعه است. این شرایط و قوانین علاوه بر اعضا، بازدیدکنندگان را نیز شامل می شود.

هدف کلینیک سازمانی

هدف ما ایجاد بستری برای رشد و توسعه افراد و سازمان ها ، تقویت مکانیزم های ارزیابی عملکرد ، شناسایی عارضه های سازمانی ، تحقق یادگیری مستمر و ارتقا سطح توانایی ، قابلیت ، دانش و هوش سازمانی می باشد.

حقوق کلینیک سازمانی

تمامی ابزارها و محتویات بستر کلینیک سازمانی شامل قانون حق تکثیر بوده و به برند کلینیک سازمانی تعلق دارد. همه مطالب در دسترس مانند متن، لوگو، آیکون، نام ها، طراحی، ویدیو های کلینیک سازمانی، اینفوگراف، آزمون ها و کلیه محتوای تولید شده توسط کلینیک سازمانی جزئی از دارایی این شرکت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در اختیار کلینیک سازمانی خواهد بود. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی و ذکر منبع، حقوق کلینیک سازمانی را نقض کرده و قابل پیگیری قانونی خواهد بود.

قوانین و شرایط استفاده کلی

بر اساس قوانین مربوط و شرایط استفاده می توانید از کلیه خدمات و سرویس های کلینیک سازمانی استفاده کنید. این شرایط توافقی را میان کلینیک سازمانی و افراد (کاربران و سازمان ها) حقیقی و حقوقی ایجاد می کند و در صورتی که شرایط ذکر شده رعایت نگردد، خدمات و سرویس های ارائه شده نیز در دسترس نخواهد بود.

به منظور استفاده بهینه از خدمات کاربران باید دارای شخصیت واقعی و سازمان ها نیز دارای هویت و تشکیلات سازمانی باشند. حداقل سن برای استفاده از آزمون ها 18 سال است تا امکان بهره گیری از فرصت های توسعه (و خرید) برای این افراد طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فراهم باشد. کارفرمایان نیز برای معرفی فرصت های شغلی باید دارای شماره ثبت و ساختار تشکیلاتی مشخص باشند.

امنیت اطلاعات

تمام اصول و رویه‏‌های کلینیک سازمانی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک بوده و متعاقبا کارفرمایان حقیقی و حقوقی نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با آنها هستند. اگر در قوانین، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های کلینیک سازمانی تغییراتی ایجاد شود، با بروز رسانی آنها در همین صفحه، این افراد از تغییرات آگاه شده و به معنای پذیرش اصول و رویه ها از سوی شما خواهد بود.

نگهداری و امنیت رمز عبور بر عهده کاربران و سازمان هاست و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، به کاربران توصیه اکید می شود که رمز خود را در اختیار افراد ناشناس قرار ندهند. کلینیک سازمانی هویت شخصی کاربران و هویت سازمانی کارفرمایان را به صورت محرمانه نگه داری کرده و اطلاعات شخصی آنان را در اختیار اشخاص و یا سازمان های حقیقی و حقوقی قرار نمی دهد.

آمار بازدید سایت کلینیک سازمانی

1925948
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
264
2112
6143
11662
29526
38715
1925948

پیش بینی امروز
72

5.04%
13.08%
2.73%
0.14%
0.02%
78.98%
آنلاین (15 دقیقه گذشته):12
12 مهمان
صفر کاربر

IP شما:3.238.132.225

Back to top