خدمات تجاری سازی کسب و کارها و بازاریابی سرویس گرا

خدمات تجاری سازی محصولات و شرکت های استارت آپ و نوپا

 

در راستای کمک و مساعدت به شرکتهایی عموما دانش بنیان و استارت آپی و همچنین استفاده از ظرفیت برونسپاری خدمات بازاریابی برای شرکت های متوسط و بزرگ مجموعه کلینیک سازمانی با زیر ساخت ها و شرکای تجاری که دارد بستری را فراهم نموده تا صاحبان کسب و کار و کارآفرینان بتواتتد با هزینه های کم و اثر بخشی زیاد خدمات بازاریابی خود را برونسپاری نمایند از اینرو برای آشنایی بیشتر با این خدمات مرکز بازاریابی خدمات سرویس گرا با برند پروماس بعنوان شریک کاری ما خدمات تجاری سازی و بازاریابی مورد تعهد ما را انجام می دهد.

ارائه خدمات بازاریابی در قالب سرویس یکی از نوآوری جدید در عرصه بازاریابی محسوب شده و امروز بدلیل هزینه های بالای جذب نیروی انسانی بازاریاب حرفه ای ، برای شرکت ها بسیار جذاب و مقرون به صرفه می باشد.

افزایش عدم اطمینان محیطی، تغییر نیازهای مشتریان ، تشدید فضای رقابتی در صنعت ، توسعه روز افزون تجارت الکترونیک و گسترش شبکه های اجتماعی و در ادامه تلاش برای حفظ و توسعه سهم بازار و تدام کسب و کار ، محیط بسیار پیچیده ای را برای صاحبان کسب وکار ایجاد کرده که عملا با بکارگیری روش ها و الگوهای گذشته دیگر نمیتوان انتظار توفیق در زمان حال را داشت به عبارتی میتوان گفت همه دارند تلاش می کنند اما در آینده تنها هوشمندتر ها در بازار باقی خواهند ماند.

 

مرکز بازاریابی سرویس گرای پروماس  (Professional Marketing As A Service (ProMaaS

خدمات تجاری سازی کلینیک سازمانی که عموما مورد استفاده استارت آپ ها ، شرکت های نوپا و یا شرکت های بزرگی که محصولات جدیدی می خواهند وارد بازار نمایند با همکاری مجموعه پروماس انجام می شود.

 

مرکز بازاریابی سرویس گرای پروماس  (Professional Marketing AAService (ProMaaS 

حدود 10 بسته خدماتی متناسب با نیازهای انواع شرکت ها و کسب وکارها طراحی نموده است که بسته به نیاز مشتریان میتواند آنها را ارائه نماید. 

 

این مجموعه به شرکت ها کمک می نماید بجای اینکه نیاز داشته باشند واحد بازاریابی در شرکت خود راه اندازی نمایند همان سرویس های بازاریابی مورد نظر خود را از پروماس دریافت نمایند

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات این مجموعه می توانید به سایت پروماس مراجعه نمایید.

promaas.ir

آمار بازدید سایت کلینیک سازمانی

1860755
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
1393
1655
2558
9725
3048
36559
1860755

پیش بینی امروز
1440

5.19%
13.09%
2.97%
0.13%
0.03%
78.59%
آنلاین (15 دقیقه گذشته):122
122 مهمان
صفر کاربر

IP شما:18.204.48.64

Back to top