گروه آزمون های حوزه منابع انسانی

مجموعه ارزیابی های حوزه سرمایه های انسانی با هدف کمک به سازمان ها در جهت شناخت بهتر از وضعیت و پتانسیل نیروی انسانی طراحی شده است تا سازمان بتواند با افزایش انگیزه و بهره وری سرمایه انسانی موجبات افزایش راندمان کاری را فراهم آورد. این گروه آزمون دارای دو بخش مجزا می باشد. بخش اول شامل آزمون های تخصصی حوزه منابع انسانی و بخش دوم آزمون های شخصیت شناسی افراد میباشد .

هر دو آزمون بصورت سازمانی برگزار می گردد

 

جهت آشنایی با شرایط شرکت در این آزموندستور العمل سازمانی شرکت در آزمون را مطالعه فرمایید

گروه آزمون های حوزه شخصیت شناسی

آزمون های شخصیت شناسی با هدف کمک به شما در جهت انجام ارزیابی دقیقتر از خودتان و برنامه ریزی بهبود به سمت ایده آل های شما طراحی شده است

 

 

آزمون: شناخت تیپ شخصیتی مایرز-بریگز (MBTI)

آزمون: شناخت تیپ شخصیتی مایرز-بریگز (MBTI)

هزینه آزمون : رایگان

تست شخصیت مایرز-بریگز (MBTI)از شناخته شده ترین تست های شخصیت شناسی است. با انجام این آزمون شما متوجه می شوید که درون گرا هستید یا برون گرا، در جمع آوری اطلاعات شهودی هستید یا حسی، شخصیتی احساسی دارید یا منطقی و در سبک هدایت با جهان خارج ادراکی برخورد می کنید یا قضاوتی.

انتخاب

آزمون: شناسایی لنگرگاه‌های مسیر شغلی

آزمون: شناسایی لنگرگاه‌های مسیر شغلی

هدف از آزمون لنگرگاه های مسیر شغلی، انجام یک خودارزیابی است که به شما کمک می کند انتخاب های شغلی خود را مدیریت کنید. با شناخت لنگرگاه های شغلی خود خواهید دانست که واقعا از شغل خود چه انتظاری دارید. در نتیجه به جای اینکه اجازه دهید دیگران و سازمان مسیر شغلی شما را هدایت کنند، خودتان درک درستی از هدف شغلی خود پیدا کنید و این امر محقق نخواهد شد مگر اینکه بصورت شفاف بدانید شما در چه کارهایی خوب هستید؟ ارزش های شما چیست و محرک های شما کدامند.

انتخاب

آزمون هوش هیجانی بار-اُن (Bar-On)

آزمون هوش هیجانی بار-اُن (Bar-On)

شما چقدر می توانید احساسات و هیجانات خود و دیگران را در تصمیم گیری هایتان در نظر بگیرید؟ هوش هیجانی ،(EQ)نوع دیگری از باهوش بودن است که به درک احساسات خود و دیگران برای تصمیم گیری مناسب در زندگی اشاره دارد. آگاهی از وضعیت هوش هیجانی آنچنان اهمیت دارد که توسعه آن می تواند تفاوت شکست و یا موفقیت در زندگی شخصی و شغلی شما را مشخص کند.

انتخاب

آزمون: ارزیابی پروفایل شخصیت (DISC)

آزمون: ارزیابی پروفایل شخصیت (DISC)

تیپ نمای شخصیتی DISC، یکی از قوی ترین ابزارهای سنجش شخصیت است که سالانه بیش از یک میلیون نفر در سطح جهان، از آن بهره می برند. خروجی این تست شخصیتی چهار ویژگی غالب( D,I,S,C) و پانزده تیپ شخصیتی را مشخص کرده و جنبه های مختلف آن را به صورت کامل تشریح میکند. DISC و تفاسیر حاصل از آن به شما کمک میکند در درجه ی اول نسبت به ویژگیهای شخصیتی، اولویتها و انگیزه های خود آگاهی یابید و در مرحله بعد ایجاد درک بهتری از تفاوتهای بین فردی و حل بدونِ قضاوت تعارض ها را تسهیل میکند.

انتخاب

آزمون : سنجش توانایی‌های شناختی

آزمون : سنجش توانایی‌های شناختی

نقاط برجسته توانمندی های شناختی شما کدام است؟ تست توانایی شناختی ابزاری معتبر برای سنجش میزان استعداد افراد است، تستی موثر در میزان موفقیت حرفه ای افراد. توانایی‌های شناختی رابط بین رفتار و ساختار مغز بوده و گسترۀ وسیعی از توانایی‌هایی مانند برنامه‌ریزی، توجه، حل مسئله، انجام همزمان تکالیف و انعطاف‌پذیری شناختی را در بر می گیرد.

انتخاب

آزمون :سنجش سبک انگیزشی غالب (Dominant Motivation Style Inventory-DMSI)

آزمون :سنجش سبک انگیزشی غالب (Dominant Motivation Style Inventory-DMSI)

انجام چه کارهایی باعث ایجاد انگیزه بیشتر در شما می شود؟ قطعا اولین گام موفقیت، پیدا کردن مسیری است که باعث ایجاد انگیزه بیشتر در شما می شود. با انجام این آزمون انگیزه دهنده غالب شخصیت خود را شناسایی می کنید. آیا به دنبال پیشرفت هستید؛ ایجاد ارتباط با دیگران برایتان اهمیت دارد و یا به دنبال قدرت هستید؟ با این شناخت فرایند مدیریت تغییرات و رشد خود را هدفمندتر و آسانتر خواهید ساخت

انتخاب

آزمون : سنجش سبک حل تعارض (TKI)

آزمون : سنجش سبک حل تعارض (TKI)

اقدامات شما وقتی با دیگران تضاد و تعارض پیدا می کنید، چیست؟ به صورتی سازنده رفتار می کنید یا مخرب؟ آگاهی از نوع واکنشتان هنگام تعارض ها، مهم ترین عامل در رفع اساسی آن هاست و می تواند به شما در اتخاذ روش های موثر و متناسب با موقعیت، کمک کند. با انجام این آزمون شما متوجه می شوید که چقدر اهل رقابت، همکاری، مصالحه، اجتناب و سازش هنگام تعارض با اطرافیانتان هستید و در نهایت با راهکارهای ارائه شده خاص هر سبک می توانید تعارضات خود با دیگران را هوشمندانه تر مدیریت و رفع نمایید.

انتخاب

آزمون : ارزیابی 5 ویژگی شخصیت نئو (NEO_PI-R)

آزمون : ارزیابی 5 ویژگی شخصیت نئو (NEO_PI-R)

تست شخصیتی پنج عاملی (NEO_PI-R) از جامع ترین آزمون های شخصیت شناسی است که در ارتقاء رشد حرفه ای افراد موثر است. نئو آزمون هوش یا توانایی نیست، و به منظور تشخیص مشکلات بهداشت روانی یا سازگاری شما تهیه نشده است. نئو تفاوت‌های بینِ افراد نرمال را در پنج عامل اصلی شخصیت: روان آزرده گرایی، برون گرایی، گشودگی به تجربه، دلپذیر بودن و وظیفه شناسی می سنجد. با انجام این آزمون شما نگاه دقیق تر و جامع تری نسبت به خود دارید. این آزمون به افرادی که دغدغه خودآگاهی در سطحی جامع و با جزئیات کامل را دارند توصیه می شود.

انتخاب

آزمون : تشخیص سبک های مقابله با استرس (CSI)

آزمون : تشخیص سبک های مقابله با استرس (CSI)

آیا میدانید چطور می توانید استرستان را مدیریت کنید؟ اگر سبک کارآمدی در مقابله با استرس­ زاهای محیطی داشته باشید، می­ توانید از اثرات سوء استرس در امان باشید. با انجام این آزمون روش هایی که شما از آن برای کنار آمدن با موقعیت استرس آفرین استفاده می کنید، شناسایی شده و راهکارهایی برای بهبود روش مقابله با استرس به شما ارائه می شود.

انتخاب

آزمون : شخصیت شناسی نئو (NEO_FFI)

آزمون : شخصیت شناسی نئو (NEO_FFI)

تست شخصیت شناسی نئو (NEO_FFI) از مهم ترین ابزارها برای پیش بینی رشد حرفه ای و عملکرد شغلی افراد است. با انجام این آزمون میزان عصبانیت، برون گرایی، گشودگی به تجربه، توافق و وظیفه شناسی شما به عنوان عوامل موثر در موفقیت شغلی، مشخص می شود. وضعیت شما در هر یک از این عوامل می تواند به خوبی میزان تناسب با شغل مورد نظر را پیش بینی نماید.

انتخاب

آزمون: شخصیت شناسی هارتمن (Hartman)

آزمون: شخصیت شناسی هارتمن (Hartman)

شخصیت شما چه رنگی است؟ ارزش های مورد پذیرش ما، کلید شخصیتمان است. هارتمن بر این اساس شخصیت افراد را در 4 رنگ: قرمز (قدرت)، آبی (صمیمیت)، سفید (صلح و آرامش)، زرد (لذت و تفریح)، دسته بندی کرده است. با انجام این آزمون شما می توانید نسبت به شخصیت خودتان (بر اساس ارزش های محوری که دارید)، اطلاعات مفیدی کسب کنید.

انتخاب

آمار بازدید سایت کلینیک سازمانی

1860747
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
1385
1655
2550
9725
3040
36559
1860747

پیش بینی امروز
1248

5.19%
13.09%
2.97%
0.13%
0.03%
78.59%
آنلاین (15 دقیقه گذشته):140
140 مهمان
صفر کاربر

IP شما:154.54.249.16

Back to top