آزمون: شناخت تیپ شخصیتی مایرز-بریگز (MBTI)


تست شخصیت مایرز-بریگز (MBTI) از شناخته شده ترین تست های شخصیت شناسی است. با انجام این آزمون شما متوجه می شوید که درون گرا هستید یا برون گرا، در جمع آوری اطلاعات شهودی هستید یا حسی، شخصیتی احساسی دارید یا منطقی و در سبک هدایت با جهان خارج ادراکی برخورد می کنید یا قضاوتی.

حتما تابحال این سوالات به ذهن شما هم آمده:
 

  • من کیستم؟

  • در این دنیا کار من چیست؟

  • چه توانایی ها و استعدادهای خاصی دارم؟

  • چرا بعضی افراد با شرایط تقریبا مشابه، از من موفق ترند؟

  • من دوست دارم بهترین باشم، چطور می توانم موفق شوم و از بقیه پیشی بگیرم؟
     
  • راه میانبر برای رسیدن به این موفقیت چیست؟

 و ....

این سوالاتی است که روزانه ذهن میلیون ها انسان در جهان را به خود مشغول می کند مثل خود شما. به نظر شما حالا چه باید کرد؟ چطور می توان به جواب این سوالات رسید؟ به کمک چه چیزی یا چه کسی؟

اولین، بهترین و مطمئن ترین قدم برای شروع مسیر، به دست آوردن شناخت درستی از خودتان است. کسب شناخت خوب و درست به خصوص در مورد خودتان و همچنین اطرافیان می تواند به بسیاری از سوالات و دغدغه های ذهنی شما پاسخ بدهد.

چه وسیله ای در اختیار من است؟

یکی از معتبرترین، مطمئن ترین و درست ترین تست خودشناسی و تست شخصیت شناسی در دنیا، تست شخصیت شناسی MBTI است. این تست کاملا استاندارد بوده و چندین تاییدیه بین المللی از مراکز معتبر دنیا را دارد. هر روز در دنیا شرکت ها و موسسات معتبر زیادی از این تست برای شناخت بهتر اعضا و سایر افراد استفاده می کنند. شما هم اگر یکبار از تست شخصیت شناسی MBTI استفاده کنید، از نتایج دقیق و جالب آن شگفت زده خواهید شد!

 

 

زمان : 15 دقیقه

تعداد سوالات : 60شروع

Back to top